OŠ VEŽICA I UDRUGA SRCE ZA NJU NASTAVLJAJU SURADNJU
Autor: Kristina Tonković, 13. 2. 2024.

U suradnji s udrugom Srce za nju naša škola je i ovu godinu započela izložbom radova naših učenika na bolničkom odjelu KBC-a Rijeka.

Prva izložba pod nazivom Božićna čarolija održana je u vrijeme Adventa i postavljena na hodnicima Klinike za tumore, a sada se ondje nalaze novi crteži u sklopu izložbe pod nazivom Dječje srce na putu ozdravljenja.

Također, 120 učenica i učenika naše škole za klasični balet i suvremeni ples sudjelovalo je uz glazbenika Franu Živkovića na donatorskom koncertu u dvorani HKD Sušak.

Ponosni smo na zajedničku suradnju, sudjelovanje naših učenika i vjerujemo da će se ista nastaviti i u budućnosti.

O suradnji više možete pročitati na sljedećim portalima: teklić.hr i Novi List.