DJEČJI MAŠKARANI TANCI 2014.
Autor: Loredana Zima Krnelić, 26. 2. 2014.

Dječji maškarani tanci 2014. održani su dvije subote za redom u Mjesnom odboru Podvežica pod vodstvom učiteljica Nataše i Marine.

Dobra glazba, ples pod maskama, zabavne igre, izbor najbolje maske i bogate nagrade bili su zaslužni za uzavrelu atmosferu prve subote. Druga subota, uz sve navedeno, oduševila je nazočne i gostima iznenađenja: Klaunicom Karamelino i jednim,  jedinim - nezamjenjivim Meštrom Tonijem, koji su atmosferu u Mjesnom odboru Podvežica doveli do usijanja!

Klaunica Karamelino djecu je zabavljala izvodeći trikove iz " Čarobne kutije ", dok je Meštar Toni bio zaslužen za maškareni ples za pamćenje.

Koliko je zabava bila dobra potvrđuje i činjenica da je ista potrajala i duže od za to predviđenog vremena.

No, nažalost, sve što je dobro kratko traje.

S nestrpljenjem i veseljem nadamo se maškaranim tancima u Mjesnom odboru Podvežica 2015. godine!

Marina Marinković, učiteljica