eTwinning projekti
IGROM DO ZNANJA I ZABAVE
Autor: Kristina Tonković, 26. 5. 2021.

Višestruka je važnost igre: motivira učenika za aktivno sudjeovanje u nastavnom procesu, razvija dječju znatiželju, poboljšava koncentraciju i pažnju, potiče istraživanje, razmišljanje, rješavanje problema i svakako kreativnost. Kroz igru učenici će ostvariti svoje osobne potencijale. Svoje igre će prezentirati ostalim učenicima škola partnera na eTwinning platformi. Na taj način učenici će razvijati digitalne kompetencije, suradnju i poduzetnost.

Uz obilje zabave i učenja učenici produženog boravka 1.a razreda uživaju u ovom projektu, a da govorimo istinu možete vidjeti kroz slike naših "igrancija" koje se još i nastavljaju.

Aileen Marinčić

Fotografije se nalaze u nastavku.

DRUŠTVENE IGRE

GLUHI TELEFON